Thursday, 14 July 2016

Vallatud kurvid

Eelmisel sügisel hakkasime aeda tegema, pilte näeb siit.
Selle suve alguses jätkasime poolelijäänud koha pealt. Krundi pind on küll väike, aga kui kõike algusest peale teha, kulub ikka päris palju aega, rahast rääkimata. Eelmisel aastal jõudsime püsti panna tugimüüri ühe naabri poole ning krunti tasandada.
Sel aastal värvisime maja kõigepealt ära, ning siis hakkasime oma suureks õnneks sissepääsurada tegema. Joonistused olid mul juba ammu valmis, nii et mõtlemise ja planeerimise peale vähemalt aega ei kulunud. Töömees tegi raskema töö kõigepealt ise ära ning siis laskis meid tegutsema, enne 2-3 korda seletades kuidas ja mida ikka teha.
Viimased kivid on raskemate kohtade jaoks veel välja lõikamata ning garaazhi ette veel ei saa kive panna, kuid päris suur osa krundist on siiski juba üsna valmis ning võib lõpptulemust aimata.
Tegime mulle suure lillepeenra ka, puudu on veel viimane koormatäis mulda. Kassid on muidugi väga rahul oma uue suure toaletiga ning naabrid on samuti rahul et nende lillepeenrad nüüd rahus saavad olla
Platsile on juba ka muru külvatud, eks näis kas varsti midagi üles ka tuleb. Tuvid käivad hoolega harvendustööd tegemas.
Suurte akende esist platsi pole me kogemata ära unustanud, vaid sinna tuleb plate. Ei jõua enam ära oodata millal saab sokkide väel välja istuma minna!

Lillepeenar ja muruplats tulevase plate koha pealt vaadates.

No comments:

Post a Comment